Lokalita

Priestor v meste je vzácny a nezameniteľný
Prestížna lokalita môže mať kľúčový význam pre rozvoj vašich obchodných kontaktov nielen s srdci Trnavy. S postupným rozvojom a rastom Trnavy sa aj príležitosti na novú výstavbu posúvajú čoraz ďalej od centra. Ak sa rozhodnete pre Aquapolis, budete profitovať z výhodnej polohy, dopravného napojenia, blízkosti centra i obchodných služieb. Moderná budova poskytne nielen reprezentatívne sídlo vašej spoločnosti, ale prinesie aj nižšie prevádzkové náklady pri prenájme obchodných priestorov a nebytových priestorov.

Výhodná poloha
Business Centrum Trnava – Aquapolis vyrástlo na Piešťanskej ulici 3 pri starej vodárenskej veži.

V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú obchodné strediská NAY, TESCO, Kaufland a Arcadia a do tejto navštevovanej oblasti denne prichádzajú tisícky ľudí za prácou i nákupmi. Táto časť Trnavy sa stala už dnes akýmsi novým obchodným centrom mesta.

Dopravný prístup
Z historického centra Trnavy postačí pár minút jazdy autom, rovnako rýchlo sa dostanete k závodu PSA Peugeot. Priame napojenie na diaľničný obchvat a diaľnicu D1 či už smerom Bratislava – Trnava, alebo opačne Trnava – Piešťany, urýchli a zjednoduší cestovanie za prácou či zákazníkmi.

Zamestnancom i návštevníkom firiem poslúži 290 parkovacích miest a Business Centrum je dobre prístupné aj mestskou hromadnou dopravou.